NIE TYLKO NA KARNAWAŁ

Vjolka handmade w Domu Handlowym Szpak to wyjątkowe miejsce gdzie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne podczas imprezy przebieranej: eleganckie stroje karnawałowe, bajkowe przebrania dla dzieci, przerażające stroje Halloween’owe, śliczne stroje zwierząt i owoców oraz wiele akcesoriów i dodatków, dopełniających całe przebranie.

Stroje karnawałowe dla dzieci, często są dla nich spełnieniem marzeń. Dzieci maja możliwość przeistoczenia się w ulubioną postać z bajki lub filmu albo w kogoś, kim chcieliby być naprawdę. Chłopcy mogą nagle stać się takimi postaciami, jak policjant, gangster i kowboj, a dziewczynki jak królewna, aniołek lub czarownica. Znajdziesz stroje dla dziecka na urodziny, imprezy i przedstawienia szkolne, a także stroje i przebrania dla dorosłych na imprezy tematyczne, karnawał i wszelkiego rodzaju okazje.

Bardzo bogaty wybór różnorodnych kostiumów oraz dodatków do nich sprawia, że każde dziecko znajdzie wśród nich coś dla siebie i będzie mogło pokazać się na balu z dumą oraz radością.Wyszukane stroje sprawią, że oprócz cudownych zdjęć pamiątkowych, będzie mnóstwo śmiechu i radości.

Wszystkie dostępne w ofercie przebrania karnawałowe są bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i bardzo komfortowe. Sprawdzą się zarówno na szkolnej zabawie, jasełkach, na Halloween, jak również w wielu innych przypadkach i na różnych uroczystościach.

Wszystkie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.