ZABAWKOWY RAJ

Niezależnie od pory roku, miesiąca czy dnia, jako rodzice, wujkowie, ciocie, czy też dziadkowie, często borykamy się z wyborem zabawki na prezent. Największe poszukiwania zabawek przypadają na: Dzień Dziecka, urodziny, zbliżający się okres świąteczny czyli gwiazdka i mikołajki. Sklep z zabawkami w Domu Handlowym SZPAK oferuje najwyższej jakości zabawki dla dzieci w każdym wieku. Starannie przygotowana oferta i duży wybór oryginalnych produktów renomowanych producentów to gwarancja bezpieczeństwa i doskonałej zabawy dla małych i dużych dzieci.

Chłopców z pewnością ucieszą roboty, różnego rodzaju pojazdy i tory samochodowe oraz pistolety. Natomiast dziewczynkom ogromną radość sprawią lalki, pluszaki, pamiętniki oraz zestawy kreatywne do tworzenia modnych bransoletek i naszyjników. Gry, klocki i układanki oraz instrumenty muzyczne zakupione w naszym sklepie z zabawkami nie pozwolą dzieciom się nudzić, gdy za oknem pada deszcz, a gdy tylko wyjdzie słońce, wesoło spędzą czas na świeżym powietrzu bawiąc ulubiona zabawką.  Oferowane przez nasz sklep zabawki służą nie tylko dobrej zabawie, ale również spełniają funkcje edukacyjne wpływając na prawidłowy rozwój dzieci. Proponujemy zestawy dydaktyczne, które uczą poprzez zabawę oraz zabawki interaktywne, które pomogą dzieciom poznać i zrozumieć otaczający je świat. Zabawki rozwijają zdolności dziecka i uczą je nowych umiejętności. Dzięki zabawkom interaktywnym i edukacyjnym dostępnym w ofercie sklepu Zabawkowy raj, dzieci sprawniej pozyskują wiedzę i rozwijają kompetencje społeczne, które przydadzą im się w późniejszym życiu.

Jeżeli możemy poradzić coś dobrego rodzicom to zapewniamy, że najlepszym sposobem na poprawę komunikacji z dziećmi jest budowa pozytywnych relacji rodzinnych. Rolą rodzica jest umiejętne wciągnięcie dziecka do wspólnej zabawę. W ten sposób rodzice będą mogli obserwować dziecko i zrozumieć co się aktualnie dzieje w życiu i w głowie malucha.

Wspólna zabawa rozluźnia i ośmiela, dzięki temu dziecko zaczyna otwarcie rozmawiać ze swoimi rodzicami. Do takiej zabawy można wykorzystać: puzzle, gry planszowe, gry rodzinne oraz zabawy na świeżym powietrzu.

 

Gwiazdka coraz bliżej, wstąp do sklepu z zabawkami ZABAWKOWY RAJ