Centrum SPINNING® FUN BIKE

W Domu Handlowym Szpak zostało otwarte Centrum SPINNING® FUN BIKE, które posiada wykwalifikowana kadrę instruktorów z certyfikatami Spinning. Rowery marki SPINNER® SHIFT zapewniają profesjonalizm i gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Spinning to świetny trening, który pomaga dotlenić organizm, spalić nadmiar tkanki tłuszczowej i wyrzeźbić mięśnie. Polecany jest wszystkim, nawet osobom skarżącym się na dolegliwości kręgosłupa i stawów. Jest wspaniałym narzędziem treningowym poza sezonem dla profesjonalnych kolarzy. Jest żywiołowy, przez co należy do jednej z najbardziej energetycznych aktywności fizycznych, a wspaniałe jest to, że ćwiczenia można wykonywać przez cały rok.
Spinning to sport, który nie wymaga specjalnego stroju. Na trening można wybrać dowolne ubrania sportowe.

  Regularne treningi wpływają pozytywnie na kondycję układu oddechowego i krążeniowego. Poza tym ten rodzaj treningu sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej. Dlatego właśnie spinning poleca się osobom, które przyjemnie i bez kontuzji, chcą stracić zbędne kilogramy. Odpowiednie natlenienie skóry pomaga ponadto w walce z rozstępami i cellulitem.
Podczas jazdy na rowerze stacjonarnym pracują mięśnie nóg, bioder i pośladków, a także brzucha. Dzięki temu są intensywnie wzmacniane. Pamiętajcie, że ćwiczenia na rowerku nie obciążają stawów.
Trenerki dbają o to, aby trening był dla każdego efektywny, ale też sprawiał przyjemność.

KONTAKT Z NAMI